Střední odborná škola a Střední odborné učiliště obchodu a služeb, Chrudim

DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ V LEDNU


21. ledna 14-17.30, 22. ledna 8-11

PŘEJEME VÁM


dobrý rok 2022

JSME MODERNÍ ŠKOLA S TRADICÍ ÚSPĚŠNÉ VÝUKY

Vzděláváme v oborech s jedinečným zaměřením: Informatika s rozšířenou výukou cizích jazyků, Gastronomie a hotelnictví. Z tříletých oborů jsou žádané: Číšník – barman – barista, dvojobor Kuchař – číšník, tradiční Kuchař s rozšířením o catering, Cukrář, Prodavač – specialista prodeje (s výukou obsluhy e-shopu) a Prodavač – aranžér. Pokud si chcete doplnit k výučnímu listu i maturitní zkoušku, pak je dvouleté nástavbové studium Podnikání správnou volbou…

Aktuality

Přijímačky nanečisto 2022

Přijímačky nanečisto se budou konat v pátek 11. 2. 2022 Bližší informace naleznete ZDE

Přijímací zkoušky - PŘÍPRAVNÝ KURZ Z MATEMATIKY

Pro zájemce o studium na naší škole připravujeme Přípravný kurz z matematiky k přijímacím zkouškám. Blžší informace naleznete ZDE

Fulltextové vyhledávání

Vyhledat v katalogu

VIP zprávy

1. 10. 2021

Poslední den v září byl pro naši školu vítězným! V Mladé Boleslavi soutěžili barmani, pekaři, cukráři a prodavači. V soutěži cukrářů, v tématu domácí mazlíček, zvítězila Pavlína Tvrzická. Koučem byla její učitelka odborného výcviku paní Jana Matějů. Štěňátka Argo a Hugo okouzlili nejen očima, ale i kompozicí a odborným zpracováním. Blahopřejeme!

16. 9. 2021

Ve všech 1. ročnících probíhají čtyřhodinové bloky o tom, jak se efektivně učit. Cílem je vlastní poznání toho, jak se učit rychle, trvale a naučit se metodu právě takovou, jaká mi vyhovuje. Kurzy nevede "jen tak někdo", naopak jsou to lektorky, psycholožky, které ví, jak na to!

16. 9. 2021

Dne  3. září se uskutečnil  adaptační kurz třídy C1.

Při seznamovacích hrách, které proběhly ve třídě a poté v přírodě jsme  zažili spoustu legrace a dozvěděli  se něco nového o nás samých. Každý z nás si odnášel z tohoto dne  pěkné zážitky.