Úvod > Služby > certifikát ECDL

Naše škola je akreditovaným testovacím střediskem                         ecdl_str.png

"Jsme přesvědčeni o tom, že cílené vzdělávání v oblasti IT podpořené mezinárodní certifikací je pro budoucnost našich žáků příležitostí. Jasná pravidla, učit se to, co je opravdu důležité, možnost provázat výuku s následným ověřením digitálních znalostí a dovedností,získat mezinárodně platný certifikát jako ocenění vlastní aktivity - to jsou jen základní výhody konceptu ECDL.

ECDL

*Uvedené ceny jsou platné pouze pro studenty SOŠ a SOU obchodu a služeb Chrudim.

Koncept ECDL/ICDL zahrnuje celou škálu vzdělávacích a certifikačních programů v oblasti přenositelných digitálních kompetencí, z nichž nejrozšířenější jsou programy ECDL Core (počítačová, resp. digitální gramotnost a digitální kvalifikace).

Naši absolventi pracují v tuzemských i zahraničních firmách a mezinárodní certifikát ECDL absolventům budoucím může pomoci přesvědčit zaměstnavatele o kvalitě digitálních dovedností a zejména také o tom, že jsou schopni aktivního osobního růstu. Naše škola implementovala obsahy sylabů do vzdělávání tříletých i čtyřletých oborů studia, takže aktivní žáci se po zvládnutí daného tématu mohou rovnou přihlásit ke zkoušce. Škola podpoří aktivní žáky i finančním příspěvkem k jednotlivým zkouškám.

Uchazeči se mohou hlásit k ověřování znalostí u manažerky Ing. Bohdany Jinochové. Ostatními členy ECDL týmu jsou: Mgr. Zdeňka Livorová, Mgr. Zuzana Pospíšilová.