Úvod > Aktuality > Matematická soutěž Klokan 2024

Matematická soutěž Klokan 2024

22.3.2024
9.4.2024

Školní kolo Matematické soutěže Klokan 2024 se setkalo s velkým zájmem našich žáků, kteří se s nadšením postavili výzvě.

Celkem 107 statečných soutěžících 22. 3. 2024 zdolávali složité matematické úlohy a dokazovali své matematické dovednosti.

Kategorie Junior i Student přilákaly zájemce z 1., 2. a 3. ročníků maturitních tříd.

Matematická soutěž Klokan nejen povzbuzuje zájem o matematiku, ale také rozvíjí analytické myšlení a tvůrčí přístup k řešení problémů. Všichni účastníci si zaslouží velkou pochvalu za svou odvahu a snahu a gratulujeme všem k jejich výkonům. Těšíme se na další matematické dobrodružství!

Níže uvádíme, v souhrnném přehledu za jednotlivé kategorie, vždy 3 nejlépe hodnocené soutěžící z každé třídy. Ostatní soutěžící s jejich výsledky seznámí vyučující matematiky.

Matematická soutěž Klokan 2024Matematická soutěž Klokan 2024Matematická soutěž Klokan 2024