Úvod > Aktuality > Anglie plná narcisek a lodí

Anglie plná narcisek a lodí

30.3.2023
30.4.2023

Ve dnech 26. 3. – 30. 3. 2023 se žáci ze tříd I2B, I3, G2, G3 a N1 zúčastnili již tradičně poznávacího zájezdu do Velké Británie.

Program byl opravdu velice pestrý. Kromě hlavního města, které jsme viděli také z ptačí perspektivy prostřednictvím London Eye, jsme měli možnost poznat některá města na jihu Anglie jako Brighton a jeho Sea Life Centre, Portsmouth a loď Victory admirála Nelsona nebo Southampton a Sea City Museum s výstavou a informacemi nejen o lodi Titanic. Jako bonus byl výlet na ostrov Isle of Wight, kde jsme navštívili Osbourne House, rezidenci královny Viktorie. Studenti ocenili nejen program zájezdu a pana průvodce, ale především ubytování v hostitelských rodinách, které si velmi oblíbili.