Úvod > Uchazeči > Přijímací řízení > OBECNÉ INFORMACE K PŘIJÍMACÍMU ŘÍZENÍ (PRO TŘÍLETÉ OBORY)

OBECNÉ INFORMACE K PŘIJÍMACÍMU ŘÍZENÍ (PRO TŘÍLETÉ OBORY)

Důležité termíny:

Ředitel školy vyhlásí kritéria přijímacího řízení   do 31. 1. 2024
Odevzdání přihlášky ke vzdělávání řediteli střední školy od 1. do 20. února 2024
Výsledky přijímacího řízení 15. května 2024

Podávání přihlášek

• na přihlášce vyplníte 3 školy, kam byste chtěli jít, podává se třemi způsoby informace zde  (1. místo škola, kam chci nejvícNapř. takto: 1. místo: vysněná škola, na kterou chci nejvíce, 2. místo: škola, kam také chci ne už tolik žádaná, jako první volba, 3. místo: záchranná, ale stále schůdná varianta. Priorita škol nepůjde po podání přihlášky měnit.)
  • pokud chceš podat přihlášku v papírové podobě STÁHNI SI PŘIHLÁŠKU
  • Jako příloha přihlášky je nutné potvrzení o zdravotní způsobilosti uchazeče podle nařízení vlády č. 211/2010 Sb. v pl. znění. Podrobněji jsou zdravotní omezení popsána u jednotlivých oborů.
  •  výsledky přijímaček 15. května 2024 až po náhradním termínu přijímaček

Přijímací zkoušky na tříleté obory vzdělání se nekonají! Probíhá přijímací řízení podle kritérií, která stanoví ředitel školy do 31. 1.