Střední odborná škola a Střední odborné učiliště obchodu a služeb, Chrudim

Fulltextové vyhledávání

Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Základní organizační informace na srpen i 3. září!

Základní organizační informace na srpen i 3. září!Datum konání:
3.9.2018

První ročníky nastupují dne 3. září od 9 hodin. Do budovy choďte hlavním vchodem prosím opravdu až před devátou hodinou, do tříd nebudete moci býti dříve vpuštěni (-: . U vchodu do hlavní budovy školy se najdete v seznamu žáků, zjistíte i jméno třídního učitele a umístění tříd. První den proběhne seznámení se školou, rozvrhem, základními dokumenty školy a bezpečností. Zároveň vám hromadně potvrdíme všechny potřebné průkazky, nezapomeňte je doma. S sebou si vezměte též svačinku, protože spolu budeme až do půl dvanácté. Pokud byste potřebovali vědět něco bližšího, rádi vám odpovíme na školním facebooku. 

Vyšší ročníky nastupují 3. září od 8 hodin. Ve škole se uvidíme buď jen chvilku do 8.45, anebo do 11 hodin - to v případě, že zrovna vaše třída bude následující den na odborném výcviku.

Opravné zkoušky a zkoušky v náhradním srpnovém termínu: rozpis jste již obdrželi s vysvědčením, ale pro připomínku se konají zkoušky ve dnech 28. a 29. 8. 2018 od 8 hodin. Odborný výcvik se koná 30. 8. 2018 již od 7 h. 

V rozvrzích uvedených na webových stránkách může v průběhu prvních 14 dní dojít ještě ke změnám!!!

Těšíme se na vás!

podzimw.jpg