Úvod > Aktuality > Vývoj webových a mobilních aplikací

Vývoj webových a mobilních aplikací

30.11.2018

Maturita se už našim čtvrťákům neúprosně blíží, ale i přesto vyrazili v pátek 16. 11. na přednášku na Univerzitu Hradec Králové konkrétně na Fakultu informatiky a managementu (Že by pro některé budoucí působiště?).

Celá přednáška Vývoj webových a mobilních aplikací pod vedením Ing. Michala Macinky se nesla ve velmi vtipném a neformálním duchu. Naši maturanti mohli zjistit, že přednášky na vysoké škole můžou být i zábavné a velmi poučné, pokud Vám informace předává člověk, z kterého na první pohled srší elán a nadšení pro dané téma. Čtvrťáci pochopili, že svět mobilních i webových aplikací nekončí pouze u „Google Play“, ale že za každou i sebemenší aplikací je spoustu práce a kroků, které běžný smrtelník nevidí. Věřím, že celá přednáška i návštěva hradecké Univerzity byla pro naše maturanty velkým přínosem.

I4 na FIMI4 na FIMI4 na FIM