Střední odborná škola a Střední odborné učiliště obchodu a služeb, Chrudim

Fulltextové vyhledávání

Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > TECHNOHRÁTKY na naší škole!!!

TECHNOHRÁTKY na naší škole!!!Datum konání:
25.3.2019

Ve středu 13. března se na naší škole konaly TECHNOhrátky, kterých se zúčastnilo 121 žáků základních škol.

Školský portál Pardubického kraje o nás napsal následující článek:

Vůně čerstvých langošů a palačinek, chlebíčky, kremrole a krásně zdobené dortíky, které si žáci sami připravili, aby je vzápětí s chutí snědli. A vedle toho moderně vybavené počítačové učebny pro obor informační technologie s rozšířenou výukou jazyků. To byly hlavní trumfy, jimiž se organizátoři třetích letošních TECHNOhrátek Pardubického kraje, která se konala ve středu 13. března ve Střední odborné škole a Středním odborném učiliště obchodu a služeb Chrudim, snažili zapůsobit na 121 účastníků akce. Netřeba dodávat, že většina aktivit u školáků ve voňavé atmosféře vyvolávala velký zájem a nadšení.

„Když k tomu přičteme skvělé vybavení, příjemné prostředí a rodinnou atmosféru, zahraniční stáže a praxe, nadstandardní kurzy, exkurze či nejrůznější sportovní aktivity, dostáváme jednu z vůbec nejlepších středních škol v celém pardubickém regionu,“ uvedl na adresu chrudimské gastroškoly Martin Kiss, vedoucí odboru školství Krajského úřadu Pardubického kraje.

Celý článek si můžete přečíst zde.

TECHNOhrátky - úvodní slovo v tělocvičněTECHNOhrátkyTECHNOhrátkyTECHNOhrátkyTECHNOhrátkyTECHNOhrátkyTECHNOhrátkyTECHNOhrátkyTECHNOhrátkyTECHNOhrátkyTECHNOhrátkyTECHNOhrátky