Střední odborná škola a Střední odborné učiliště obchodu a služeb, Chrudim

Fulltextové vyhledávání

Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Sběr víček - poslední šance

Sběr víček - poslední šanceDatum konání:
26.5.2020
Datum ukončení:
28.5.2020

Sběr víček má na naší škole dlouhou tradici, ale nyní budeme víčka od PET lahví odevzdávat naposledy.

Několik let jsme takto pomáhali chrudimskému chlapci Míšovi Tereskovi, stiženého dětskou obrnou. Od jeho první třídy, letos dokončuje třídu šestou a při zajišťování úhrady zdravotních pobytů neplacených zdravotní pojišťovnou se již bez víček obejde.

Tentokrát se víčka odvezou ve prospěch Rebeky Čihákové, šestileté dívenky, která se narodila s nemocí motýlích křídel. Více podrobností o její nemoci i činnostech, které jí pomáhají, najdete na jejích webových stránkách  rebecinakridla.cz .

Pokud máte doma ještě nějaká víčka od PET lahví, dopravte je do školy, prosím, do 8. 6. 2020. V polovině června budou odvezena. Režim školy možná neumožní, abyste mne tu našli každý den. Proto víčka umístěte, prosím, před učebnu B2. Vyzvednu je buď já, nebo paní uklízečka Prášková, které tímto děkuji za spolupráci.

Vám všem, kteří jste se za léta podíleli na sběru víček v naší škole, děkuji z celého srdce. Dokázali jsme dát dohromady skoro půl tuny víček na bohulibou věc.