Úvod > Aktuality > Prodavači se opět blýskli!

Prodavači se opět blýskli!

20.4.2018

Ve čtvrtek 5. dubna 2018 se v Ústí nad Labem uskutečnil 13. ročník celostátní soutěže Prodavač 2018. Do soutěže se přihlásilo 18 škol z celé republiky včetně favoritů z Prahy a z Brna. Za chrudimskou SOŠ a SOU obchodu a služeb se postavili do klání Roman Žurek a Dominika Lohmannová. Slavný kupec Sámo v 7. století jednoznačně zvítězil nad franckými kmeny a náš Roman Žurek ho na výtečnou napodobil. Ve své ročníkové kategorii nechal všechny soupeře za sebou a získal zlatý pohár pro vítěze. Dominika Lohmannová se v silné konkurenci umístila na slušném 7. pořadí.

Soutěžilo se v balení zboží, poznávání vzorků zboží, soutěžící psali testy z obchodních počtů, zbožíznalství a obchodního provozu. V kategorii třetích ročníků se hodnotila i práce na kontrolní pokladně a kreativní balení zboží. Žáky připravila a koučovala na soutěži paní učitelka Lenka Radiměřská. „Pochvala ji bezesporu také nemine“ … dodává ředitel školy Jaroslav Kořínek, který je velmi úspěšným vystoupením žáků nadmíru spokojen.

IMG_0716u.jpgP1040821u.jpgP1040766u.jpgP1040776u.jpgP1040760u.jpg