Střední odborná škola a Střední odborné učiliště obchodu a služeb, Chrudim

Fulltextové vyhledávání

Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Máme 6. místo v angličtině!

Máme 6. místo v angličtině!Datum konání:
1.3.2017

Ve čtvrtek 16. 2. 2017 se v chrudimském DDM uskutečnilo okresní kolo soutěže v anglickém jazyce. Naši školu reprezentovali Kryštof Kacer z I1G, Zdeněk Tetřev z I2G a Lukáš Chlubna z I3G.

A právě posledně zmiňovanému se v konkurenci celkem 17 studentů z gymnázií a dalších středních škol našeho okresu dařilo nejlépe. Lukáš Chlubna, kterému se od začátku studia na naší škole zatím vždy podařilo probojovat do okresního kola, skončil na pěkném 6. místě. Kryštof se Zdeňkem si v okresním kole odbyli svoji premiéru a posbírali cenné zkušenosti. Gratuluji a všem třem děkuji za vzornou reprezentaci školy.