Střední odborná škola a Střední odborné učiliště obchodu a služeb, Chrudim

Fulltextové vyhledávání

Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Okresní kolo soutěže v anglickém jazyce

Okresní kolo soutěže v anglickém jazyceDatum konání:
19.2.2018
Datum ukončení:
25.2.2018

Ve čtvrtek 15. 2. 2018 jela Ester Ledecká svůj první olympijský závod na lyžích, čeští biatlonisté a biatlonistky se snažili znovu uspět ve vytrvalostním závodě, čeští hokejisté bojovali proti korejským a tři zástupci naší školy pro změnu bojovali v okresní soutěži v anglickém jazyce. Nikdo z výše jmenovaných to neměl snadné a ne všichni uspěli, nicméně podstatné je, že ze sebe vydali maximum. Naši školu reprezentovali: Tomáš Novotný (I1G), Tomáš Gaura (I3) a Zdeněk Tetřev (I3). V konkurenci zejména gymnázií se nejlépe dařilo Zdeňku Tetřevovi, který obsadil 9. místo. Všem třem děkuji za vzornou reprezentaci školy.