Úvod > Aktuality > Návštěva Drážďan

Návštěva Drážďan

30.1.2023

21. 12. 2022 navštívila skupina našich studentů zámek Moritzburg a Drážďany. Cestu autobusem jsme zvládli, navzdory ledovce na posledním odpočívadle před hranicí se SRN.

Pak už nás čekal zámek v Moritzburgu a jeho expozice věnovaná pohádce Tři oříšky pro Popelku. Po prohlídce zámku jsme se přemístili do Drážďan a prohlédli si historické centrum města. Měli jsme možnost nahlédnout i do evangelického kostela Frauenkirche, který byl koncem 2. světové války rozbombardován. Následovala návštěva vánočních trhů a otestování našich jazykových schopností při nákupu tamních vánočních specialit.

Návštěva DrážďanNávštěva DrážďanNávštěva DrážďanNávštěva DrážďanNávštěva DrážďanNávštěva DrážďanNávštěva DrážďanNávštěva DrážďanNávštěva DrážďanNávštěva DrážďanNávštěva DrážďanNávštěva Drážďan