Úvod > Aktuality > Letní odborná praxe na španělském pobřeží Costa Brava

Letní odborná praxe na španělském pobřeží Costa Brava

13.12.2018

Společnost iPractice – CostaBrava nabízí na školách v zemích EU místa pro praxe v jedněch z nejkvalitnějších hotelů a hotelových řetězců na pobřeží Costa Brava a Maresme. Tato společnost má více než 10 let zkušeností v tomto sektoru a může zaručit úspěšnost v celém procesu spolupráce. V současné době spolupracuje na území České republiky s následujícími školami: Vysoká škola Polytechnická Jihlava, SŠ Gastronomie a hotelnictví Mladá Boleslav, VOŠ a MOA Jablonec nad Nisou, Střední Škola Hotelnictví, Gastronomie a Služeb SČMSD Šilheřovice a další.

Uchazeč musí mít zájem o absolvování praxe. Musí mít minimálně 18 let a mít dobrou úroveň angličtiny. Musí dostat svolení od školy.

Základní informace najdete na prezentaci společnosti ZDE

Zástupce této společnosti přijede do školy ve čtvrtek 13.12.2018, kde 2. vyučovací hodinu bude vážné zájemce informovat o podrobnostech a odpovídat na dotazy.

Uchazeči a zájemci o letní praxi v Katalánsku a o návštěvu prezentace se mohou přihlásit osobně u sekretářky ředitele školy nebo emailem na skola@sos-sou.chrudim.cz nejpozději do úterý 11.12.2018. V těle emailu uveďte své jméno, příjmení a třídu.