Úvod > Aktuality > Kroužek digitální dílny

Kroužek digitální dílny

11.12.2021

Baví tě moderní technologie, jsi kreativní a chtěl(a) bys vyzkoušet něco nového? Pokud ano, tak přijď na nový kroužek digitální dílny.

V digitální dílně (B31) se můžete naučit pracovat s 3D tiskárnou, plotrem, termolisem, programovatelným vyšívacím strojem a plackovačem (lis na odznaky). Můžete si tak vytvořit libovolný plastový objekt potisknout, nebo pošít tričko, vytvořit vlastní samolepku nebo placku.

Scházíme se v 14:25 v úterý lichý týden, takže další hodina bude 23.11., 7.12. atd. S sebou nic nepotřebujete, stačí pouze chuť učit se novým věcem a tvořit.

V obrázcích vidíte vlastní práci žáků 3. a 4. ročníku.

Kroužek digitální dílnyKroužek digitální dílnyKroužek digitální dílnyKroužek digitální dílnyKroužek digitální dílnyKroužek digitální dílnyKroužek digitální dílnyIMG_20211110_141918.jpg