Úvod > Aktuality > Informatici ve světě virtuální reality

Informatici ve světě virtuální reality

29.11.2022

Nejdříve byli žáci prvního ročníku oboru Informatika seznámeni s principem a využitím virtuální reality v dnešní moderní době.

Poté si svět virtuální reality vyzkoušeli i na vlastní kůži tím, že ve středu 16. 11. navštívili virtuální studio VR King Pardubice. Mohli si zkusit zaletět na měsíc, projít se po lávce mezi mrakodrapy, vyzkoušet létání, postřílet pár zombíků nebo se na vlastní kůži ponořit do hororu.