Úvod > Aktuality > Dálkové vzdělávání od 5.10.

Dálkové vzdělávání od 5.10.

1.10.2020
Datum ukončení:
15.11.2020

Od 5. 10. probíhá dálkové vzdělávání teoretického vyučování. Účastní se jej všichni žáci podle rozvrhu ve své studijní knížce a je pro ně povinné. Co je k dálkovému vzdělávání potřeba?

1. Připravit si pracovní místo s PC a internetovým připojením.
  2. Podle osobního rozvrhu ve vaší studijní knížce si připravit pomůcky na dané předměty (sešity, učebnice, psací potřeby, kalkulačku atd.)
  3. Pět minut před začátkem dané hodiny se přihlásit do Microsoft Teams - podle níže přiloženého návodu.
  4. Připojit se ke skupině daného předmětu a učitele v čase, kdy začíná "podle zvonění" hodina.
  5. Po skončení hodiny máš přestávku do začátku dalšího předmětu.
  6. Žáci plní dle pokynů vyučujících i doplňující úkoly.

Pokud ses do Microsoft Teams zatím nikdy nepřihlásil, aktivuj svůj účet podle přiloženého návodu nejpozději v neděli. Trvá to pár minut, ale těsně před výukou to nestihneš.

Jsme rádi, že se s vámi uvidíme nebo uslyšíme, použijeme prostředí, které je vám blízké a uděláme kousek práce (-.  Buďte k nám ohleduplní, je to pro nás i pro vás premiéra!

Žáci, kteří nemají možnost se připojit, byli v pátek 2. 10. obvoláni a přijdou do školy na konzultace dle rozvrhu své studijní knížky. U hlavního vchodu se nahlásí a dále vyčkají dozoru, který je uvede na konzultační hodiny.

Návod na používání Microsoft Teams