Střední odborná škola a Střední odborné učiliště obchodu a služeb, Chrudim

Fulltextové vyhledávání

Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Banka úkolů v Moodle

Banka úkolů v MoodleVšichni žáci naší školy mají přístupy k výukovému portálu MOODLE.  Najdete jej v sekci Studenti a rodiče, Výukový portál Moodle. Přihlašujete se svým příjmením bez diakritiky. U příjmení, která se vyskytují v naší škole vícekrát, může být za příjmením ještě počáteční písmeno jména, např. Novák Jan - novakj. Svá jména v MOODLE v žádném případě neměňte! Heslo jste obdrželi všichni již na počátku roku. Pokud si heslo přesto nepamatujete, napište si o něj svému třídnímu učiteli. 

Pokud byste měli s některou z látek problém, kontaktujte emailem učitele daného předmětu/kurzu. 

Teď nastala ta správná zkouška dospělosti a vaší skutečné zodpovědnosti. Jsme u ní při vás, jsme vám k dispozici. Spolu - i když na dálku - to zvládneme!