Střední odborná škola a Střední odborné učiliště obchodu a služeb, Chrudim

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ


ve čtvrtek 25. listopadu 2021 od 14 do 18 hodin

ODBORNÉ UČEBNY GASTRO I DIGITÁLNÍ DÍLNA


pro studentské projekty i odbornou výuku budou otevřené i při DOD

VÍTĚZE KARMELSKÝCH SLAVNOSTÍ ARGA A HUGA


uvidíte i na Dnech otevřených dveří 25. 11.

JSME MODERNÍ ŠKOLA S TRADICÍ ÚSPĚŠNÉ VÝUKY

Vzděláváme v oborech s jedinečným zaměřením: Informatika s rozšířenou výukou cizích jazyků, Gastronomie a hotelnictví. Z tříletých oborů jsou žádané: Číšník – barman – barista, dvojobor Kuchař – číšník, tradiční Kuchař s rozšířením o catering, Cukrář, Prodavač – specialista prodeje (s výukou obsluhy e-shopu) a Prodavač – aranžér. Pokud si chcete doplnit k výučnímu listu i maturitní zkoušku, pak je dvouleté nástavbové studium Podnikání správnou volbou…

Aktuality

Oznámení - volby do školské rady

Volby do Školské rady při SOŠ a SOU obchodu a služeb, Chrudim, Čáslavská 205 se uskuteční v pondělí 8. 11. 2021 od 13.30 do 15.30 hod. v hlavní budově školy.

Školní výlet N2 do Lanškrouna a okolí

Dne 5. 10. třída N2 uskutečnila turistický výlet do okolí Lanškrouna.

Sbírka pro Centrum JJ Pestalozziho

Žáci třídy N1 se zúčastnili sbírky pro Centrum JJ Pestalozziho. 

Ředitelské volno 22. 10.

V pátek 22. 10. 2021 bude ŘEDITELSKÉ VOLNO. Platí pro všechny žáky školy, kteří mají teoretickou výuku.

Fulltextové vyhledávání

Vyhledat v katalogu

VIP zprávy

1. 10. 2021

Poslední den v září byl pro naši školu vítězným! V Mladé Boleslavi soutěžili barmani, pekaři, cukráři a prodavači. V soutěži cukrářů, v tématu domácí mazlíček, zvítězila Pavlína Tvrzická. Koučem byla její učitelka odborného výcviku paní Jana Matějů. Štěňátka Argo a Hugo okouzlili nejen očima, ale i kompozicí a odborným zpracováním. Blahopřejeme!

16. 9. 2021

Ve všech 1. ročnících probíhají čtyřhodinové bloky o tom, jak se efektivně učit. Cílem je vlastní poznání toho, jak se učit rychle, trvale a naučit se metodu právě takovou, jaká mi vyhovuje. Kurzy nevede "jen tak někdo", naopak jsou to lektorky, psycholožky, které ví, jak na to!

16. 9. 2021

Dne  3. září se uskutečnil  adaptační kurz třídy C1.

Při seznamovacích hrách, které proběhly ve třídě a poté v přírodě jsme  zažili spoustu legrace a dozvěděli  se něco nového o nás samých. Každý z nás si odnášel z tohoto dne  pěkné zážitky.