Úvod > Aktuality > Zámecké velikonoce

Zámecké velikonoce

21.4.2017

V neděli 9. 4. 2017 se uskutečnil v Pardubicích na zámku tradiční velikonoční jarmark - a po našich výrobcích se jen zaprášilo!

Každým rokem tam vystavujeme a prodáváme naše výrobky, pořádáme kreativní dílničky nejen pro děti. A tak tomu bylo i letos. Nahoře v sále měly dílničku cukrářky, a to Tereza Boušková a Marcela Bílá ze třídy C2. Pod jejich vedením si lidé mohli nazdobit velikonoční perníčky. Hned vedle nich byla děvčata ze třídy Č1P Denisa Gabrielová a Anna Dušánková, která vyráběla papírové větrníky a papírové zajíčky. O obě dílničky byl obrovský zájem.

Na nádvoří měla naše škola stánek, který byl nádherně nazdoben, takže lákal na první pohled. Vzhledem k tomu, že výrobky ze školní cukrárny a kuchyně voněly přes celé nádvoří, byl v neustálém obležení zákazníků, kteří nakupovali sladké koláče, smetanové rohlíčky, bednaříky, mazance, medovníky, linecké kytičky, ovečky, zajíčky a také slané vdolky se zelím a uzeným a rohlíčky s nivou a špenátem. Díky krásnému počasí a skvělé práce celého kolektivu učitelek odborného výcviku a našich žáků se všechny tyto velikonoční dobroty prodaly do posledního drobku.

P1040547u.jpgP1040549.JPGP1040551u.jpgP1040552u.jpgP1040559u.jpg