Úvod > Aktuality > Celostátní soutěž Prodavač 2017

Celostátní soutěž Prodavač 2017

8.5.2017

Zase po roce jsme se zúčastnili již 12. ročníku celostátní soutěže Prodavač 2017 v Ústí nad Labem. Na soutěž přijelo 15 škol z celé České republiky v počtu asi 50 žáků.  Přestože jsme byli v minulých ročnících velmi úspěšní, byla nervozita velká, ale soutěžící děvčata dokázala znovu navázat na předešlé úspěchy. Ceny vítězům předal hejtman ústeckého kraje Oldřich Bubeníček.

Soutěže se zúčastnila Dominika Lohmannová z třídy Č2P, která se umístila v kategorii druhých ročníků na krásném 3. místě a tím si zopakovala úspěch z předchozího roku.

Druhou soutěžící byla Denisa Gabrielová z třídy Č1P, která se umístila v polovině startovního pole v kategorii prvních ročníků.

Doprovodným programem byla nejen tvořivá dílna, kde jsme si vyrobili papírová přání a jiné dekorace, ale také prohlídka okolí Ústí nad Labem, kde jsme navštívili přírodní památku pískovcové město - Tiské stěny.

DSC00208.JPGDSC00308.JPGDSC00276.JPG