Úvod > Aktuality > SO-URNA bodovala!

SO-URNA bodovala!

7.11.2016

Letos poprvé se na SOŠ a SOU obchodu a služeb Chrudim konal oblastní turnaj v pIšQworkách. Naši školu reprezentovaly týmy SO_URNA a integrovanesilenstvi.

V soutěži se utkalo 10 týmů, které byly rozděleny na dvě skupiny. Po odehrání základních skupin byly vyřazeny poslední týmy ze skupin a po krátké pauze se začalo hrát play-off. Tato část probíhala stejně pohodově, jako předchozí, několikrát však došlo k nervydrásajícímu rozhodujícímu duelu. Do finále se probojovaly dva týmy SO-URNA a Dohrajem a pudem. Síly byly vyrovnané na obou stranách, štěstí přálo domácímu týmu. SO_URNA bodovala na domácí půdě a zajistila si tak postup do krajského kola.

Hladký průběh turnaje organizačně zajišťovali studenti: Lukáš Chlubna, Pavel Kyprý, Miroslav Krčil, Michaela Šimunková, Kristýna Marvanová, Robin Palatáš a Filip Levinský, který také celý turnaj pečlivě fotograficky dokumentoval. Soutěž pořádá Student Cyber Games, který se dlouhodobě zaměřuje na rozvíjení dovedností středoškoláků prostřednictvím netradičních soutěží.

Kromě věcných cen si každý pIšQworkář odnesl spoustu nových kontaktů i zážitků, a to nejen z pIšQworkových bojů. Atmosféra celého soutěžního dne byla velmi příjemná a pohodová.

1. místo - SO_URNA (SOŠ a SOU obchodu a služeb Chrudim), ve složení: Tomáš Mikulenka, Zdeněk Slanina, David Netolický, Vojtěch Koudelka, Anna Hejnáková
2. místo - Dohrajem a pudem (SPŠ Chrudim), ve složení: Tomáš Forman, Jakub Jiráň, Radek Dušek, Jan Hlaváč, Martin Tutko
3. místo - pIšQwins (SPŠ Chrudim), ve složení: David Mlejnek, Tomáš Tkadlec, David Hambálek, Petr Mrňák, Tomáš Hudec

Celková výsledková listina

Vítěznému týmu gratulujeme a držíme palce do krajského kola.

Chrudimský deník