Úvod > Aktuality > pIšQworky jsou zpět!

pIšQworky jsou zpět!

4.10.2017

Školního kola soutěže se zúčastnily třídy informatiků I2, I3 a I4. Do oblastního kola tak postupují 3 nejlepší z každé třídy. V listopadu naši školu budou reprezentovat:

Ondřej Buřval, Daniel Paclík, Tomáš Flachs - třída I2

Petr Hrachovina, Zdeněk Tetřev, Jakub Janeček - třída I3

Lukáš Chlubna, Pavel Kyprý, Zdeněk Slanina - třída I4

Náhradníci: Tomáš Mikulenka, Josef Kyncl (I3).

O grafickou propagaci soutěže se postarala třída I4, vítězné návrhy plakátů pocházejí od Michaely Šimunkové a Davida Vinše.

Letos se můžeme těšit na již desátý ročník plšQworek. Na úspěšné týmy čekají hodnotné ceny – pobyt v adrenalinovém parku, batohy, deskové hry, kilometrická banka ČD a řada dalších. Oblastní kolo se bude konat na naší škole 8. listopadu 2017.

Organizaci a hladký průběh oblastního kola budou zajišťovat studenti I3 - Martin Brokeš, Tomáš Hrubý a Jaroslav Dušek.

Soutěž dlouhodobě podporuje Masarykova univerzita, Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy České republiky, všechny kraje České republiky, společnost Candy Plus a další partneři.

letak_FB.jpgskolni_kolo_pisqworky.jpg