Úvod > Aktuality > Dožínky na pardubickém zámku

Dožínky na pardubickém zámku

26.9.2017

I přes nepříliš vydařené počasí jsme se v neděli 24. září zúčastnili dožínek na zámku v Pardubicích, kde jsme reprezentovali naši školu zejména cukrářskými a pekařskými specialitami, které napekli žáci s svými učitelkami odborného výcviku ve školní cukrárně a ve školní kuchyni. Jak tradičně tak i letos byl o naše výrobky velký zájem, rodiče s dětmi si mohli vybrat z širokého sortimentu a také si zasoutěžit v Rytířských sálech zámku o sladké ceny (poznávání luštěnin a obilovin).

Velký dík patří všem učitelkám odborného výcviku Lence Radiměřské, Haně Hejlové, Petře Doležalové, žákyním oboru prodavač Evě Jeníčkové a Marii Storojuc a cukrářkám Marcele Bílé a Tereze Bouškové, které v prostorách pardubického zámku strávily celý den prodejem našich výrobků a vydržely až do konce, zahřátí na ně čekalo až doma. Snad se příští rok dočkáme na dožínkách i podzimního sluníčka!

P1040565.JPGP1040570.JPGP1040573.JPG