Úvod > Aktuality > Divadlo různých jmen v Chrudimi

Divadlo různých jmen v Chrudimi

1.3.2017

V úterý dne 21. 2. 2017 se třídy – I1G, C2, K2B, C3, K3 zúčastnily divadelního představení v chrudimském divadle.

Čapkova Bílá nemoc v provedení Divadla různých jmen stojí za zhlédnutí.

Protiválečné téma, strach o osud lidstva i strach člověka z vlastní smrti nám pomohly porovnat hodnotové žebříčky. Záběr na společnost, ale i do rodin a do vztahu rodičů a dětí nás  vedly k přesvědčení, jak je někdy složité se rozhodnout a jak je  pro někoho těžké nemyslet jen na sebe. Jak musí být odvážní ti, kteří jsou ochotni nabídnout svůj život za osudy ostatních.

Válka nebo mír, zdraví nebo nemoc, život nebo smrt?

Ticho bylo v divadle úplně slyšet. A naši žáci – ty slyšet nebylo, chovali se úplně vzorně, všechny chválíme.

A to že se tak otálelo s tleskáním, bylo způsobeno neznalostí. Jednoduše se musí chodit do divadla častěji.  Tak příště.

P1080056.JPGP1080057.JPGP1080061.JPGP1080065.JPGbilanemoc.jpg