Úvod > Aktuality > Soutěž v anglickém jazyce - školní kolo

Soutěž v anglickém jazyce - školní kolo

12.2.2017

Ve čtvrtek 26.1. 2017 se uskutečnilo školní kolo soutěže v anglickém jazyce. Prokázat svoje jazykové znalosti přišlo celkem 9 žáků z maturitních  1. –  3. ročníků – tentokrát v kompletní mužské sestavě!

Poslechová část trvala přibližně 30 minut a žáci v ní poslouchali rodilé mluvčí a plnili již tradiční úkoly (T/F questions, filling gaps, choosing the right answer). V rámci konverzační části každý zúčastněný vedl pětiminutový dialog s vyučujícími na vylosované obecné téma. Navíc byl letos zařazen popis obrázku.  Výsledky byly jako každý rok velmi těsné. Všichni se vypořádali s trémou a moc je chválím za jejich schopnost improvizace. Vítězům gratuluji a ostatním děkuji za účast a pěkný „pokec“. Vítězové samozřejmě postupují do okresního kola, které se uskuteční v únoru v DDM Chrudim. 9 statečných:

soutez v anglictine

1st position:  Zdeněk Tetřev